KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 16259032
nr 1625 9032
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, daterad -1960, vintreträd. Bildmått: 9x7, yttermått inklusive ram: 34x26 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 31/5, lördag 1/6, söndag 2/6 och måndag 3/6
Auktionen
avslutas:
måndag 3 juni kl 20:43:19
- Mitt bud
100 kr
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor