KONST / Litografier / Litografiska blad 14346591
nr 1434 6591
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografiska blad, 17st, Tryckt signatur, yttermått inklusive ram: 42x32cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:47:14
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
6
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman