KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878708
nr 1387 8708
Stina Tirén
(1886-1951), Sverige
Oljemålning, Skog. Signerad. Olja på duk, 66x80, yttermått inklusive ram: 83x98 cm
Stina Tirén, svensk målare född i Stockholm 1886, död 1951.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:06:44
27/3 12:55:15
700 kr
28/3 22:40:32
Stina Tirén
Läs mer om Stina Tirén