ART / Lithographs / Litograph in colors 10974166
nr 1097 4166
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (b. 1934), Torg, 51/460, löst blad, sheet: 61x70,
LITOGRAPH IN COLORS, Mårten Andersson (f. 1934), Torg, 51/460, löst blad, bladets mått: 61x70
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
2000
SEK 1500
Monday Mars 20 2017
at 20:22:23
20/3 15:36:47
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson