KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024545
nr 1402 4545
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:36:29
150 kr