KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12142099
nr 1214 2099
Gunnar Persson
(1908-1975), Sverige
Oljemålning, Interiör med figur & vas, Signerad. Olja på duk, 54x45
Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:56:34
27/10 12:16:20
Gunnar Persson
Läs mer om Gunnar Persson