KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9017281
nr 901 7281
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, 4 st, 1900-tal, Japan, bredd: 18 cm, höjd: 24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:23:34
30/6 19:18:34