KONST / Litografier / Färglitografi 15888365
nr 1588 8365
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Ej numrerad / signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 74x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:40:36
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr