KONST / Litografier / Litografier 16044175
nr 1604 4175
Litografier
5 st, Fåglar, efter von Wright, yttermått inklusive ram: 38x30 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:12:24
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr