FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9963809
nr 996 3809
CHAIRS
7 pcs, 1880s, wear.
7 st, 1880-tal
Condition: slitage
1000
SEK 1400
Monday November 23 2015
at 19:32:34
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr