KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052101
nr 1405 2101
Siri Schotte
(1867-1951), Sverige
Oljemålning, Motiv från Strömstad. Signerad. Olja på pannå, 29x39cm, yttermått inklusive ram: 35x45cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:09:26
21/6 12:57:42
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Siri Schotte
Läs mer om Siri Schotte