KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12711025
nr 1271 1025
Oidentifierad konstnär. Signerad Jarl, Utsikt från Ersta, Stockholm. Olja på pannå, 22x28 cm
Utrop:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:24:00
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm