KONST / Litografier / Färglitografi 13603161
nr 1360 3161
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Vintermotiv mot Söder. Signerad, numrerad 173/360. Motivet: 38x50 cm
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:56:56
16/11 18:51:57
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén