ÖVRIGT / Diverse / Skålar 8941028
*
nr 894 1028
Skålar
3 delar, emalj, 50-tal, Bla Silver Norge, diameter: 6-10
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:04:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 15:17:40
1
450 kr
27/4 22:49:05
2
400 kr
27/4 22:49:37
2
500 kr
12/5 17:59:16
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emalj skålar
-
6325 Skålar
+ fat, 5 delar, Rörstrand och Gustavsberg, bland a..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:12
-
5009 Skålar på fot
Ett par, silver, Birmingham England, Genombruten d..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:05
*
Skålar
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1028
Skålar
3 delar, emalj, 50-tal, Bla Silver Norge, diameter: 6-10
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 15:17:40 | 1 | 450 kr |
27/4 22:49:05 | 2 | 400 kr |
27/4 22:49:37 | 2 | 500 kr |
12/5 17:59:16 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emalj skålar
-
6325 Skålar
+ fat, 5 delar, Rörstrand och Gustavsberg, bland a..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:12 -
5009 Skålar på fot
Ett par, silver, Birmingham England, Genombruten d..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:05