KONST / Litografier / Färglitografi 13602271
nr 1360 2271
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 79/220. Motivet: 43x50 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:01:33
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund