KONST / Litografier / Färglitografi 14378394
nr 1437 8394
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 49/130, daterad 1981, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 56x48 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:39:50
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal