KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669060
nr 1366 9060
Einar Törning
(1884-1941), Sverige
Oljemålning, Blomster. Signerad E Törning 1937. Olja på pannå, 26x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:55:51
13/12 15:20:07
Einar Törning
Läs mer om Einar Törning