KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144179
nr 1614 4179
Gordon Macfie
(1919-1971)
Oljemålning, Gordon Macfie (1919-1971), Signerad, daterad 1945, Modell. Olja på duk, 75x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:18:16
22/4 17:22:02