ART / Oil paintings / Oil painting 12497005
nr 1249 7005
OIL PAINTING
Valerij Chirkov, "I look for you", signed. Oil on panel, 58x36,
Valerij Chirkov, "I look for you", signerad. Olja på pannå, 58x36
700
SEK 300
Monday April 22 2019
at 18:26:22
22/4 15:44:56