KONST / Litografier / Färglitografi 6983463
nr 698 3463
Färglitografi
Signerad, 180/350, 57x42
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:50:57
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr