![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10381090
*
nr 1038 1090
Kökspall
1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:57:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 15:15:43
1
400 kr
16/5 15:44:06
2
350 kr
16/5 15:44:06
1
400 kr (Budbetjänt)
16/5 15:44:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7083 Fåtölj
1960-tal, snurrbar. Diameter: 72 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:59
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:05
-
1002 Fåtöljer
ett par, design: Ludwig Mies Van Der Rohe, MR10, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:40
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:59
-
1009 Fladdermusfåtölj
Cuero Design, Metall, läder. Bredd: 87 cm, höjd: 9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:51
-
6228 Karmstol
+ pall, rokokostil, bemålade
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:36
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1090
Kökspall
1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 15:15:43 | 1 | 400 kr |
16/5 15:44:06 | 2 | 350 kr |
16/5 15:44:06 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
16/5 15:44:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7083 Fåtölj
1960-tal, snurrbar. Diameter: 72 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:59 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:05 -
1002 Fåtöljer
ett par, design: Ludwig Mies Van Der Rohe, MR10, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:40
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:59 -
1009 Fladdermusfåtölj
Cuero Design, Metall, läder. Bredd: 87 cm, höjd: 9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:51 -
6228 Karmstol
+ pall, rokokostil, bemålade
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:36