ART / Lithographs / Litograph in colors 10648503
nr 1064 8503
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (b. 1936), 24/380, Konstnären, sheet: 56x73,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Jirlow (f. 1936), 24/380, Konstnären, bladets mått: 56x73
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
4000
SEK 3200
Monday October 24 2016
at 18:48:20
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Robot)
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow