ART / Lithographs / Giclée 13252308
nr 1325 2308
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Fullmoon". Signed, numbered EA 1/10. Unframed. Subject: ca 18x25 cm,
Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad EA 1/10. Oramat löst blad. Motivet: ca 18x25 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 300
Monday May 11 2020
at 20:51:02
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)