KONST / Litografier / Litografier 8369374
nr 836 9374
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Litografier, 2 st, Göran Hahne (f. 1943), signerade, motivets mått: 37x54
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:26:25
10/7 22:36:00
15/7 18:02:40
150 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne