KONST / Litografier / Färglitografi 16253203
nr 1625 3203
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 84/90. Färglitografi, bildmått: 64x88 cm, yttermått inklusive ram: 78x102 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:49:52
30/5 22:27:26
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson