KONST / Litografier / Litografi 16306274
nr 1630 6274
Litografi
1800-tal, "Utsigt af Stockholm". Bildmått: 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm. Ej signerad
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 18:27:32
- Mitt bud
ledande budet*
350 kr
400 kr (budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor