MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 7919716
nr 791 9716
CARPET
Antik Belutch, 156 x 280, wear, damages, stains.
Antik Beluch, 156 x 280
Condition: slitage, skador, fläckar
1000
SEK 450
Monday November 19 2012
at 18:34:42
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr