KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13656168
nr 1365 6168
Blandteknik
John Heijke. Signerad, daterad -90. Motivet: ca 24x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:07:07
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)