KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12779100
nr 1277 9100
Pastell
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-/1900-tal, Otydlig signatur, bladets mått: 69x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:14:50
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr