KONST / Litografier / Färglitografi 14677300
nr 1467 7300
Färglitografi
Gösta Gustavsson. Signerad, daterad 1977, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 56x43cm, yttermått inklusive ram: 73x60cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:55:52
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr