KONST / Litografier / Färglitografi 12769507
nr 1276 9507
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Venedig. Signerad, numrerad 205/360. Motivet: 70x50 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:36:25
20/9 15:16:35
100 kr
23/9 18:27:50