ART / Lithographs / Giclée 13252307
nr 1325 2307
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. Sweden. "Första steg". Signed, numbered 59/100. Unframed. Subject: 28x18 cm,
Gicléetryck, Sverige. "Första steg". Signerad, numrerad 59/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x18 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
SEK 100
Monday May 11 2020
at 20:49:46
11/5 20:06:36