KONST / Litografier / Färglitografi 13491388
nr 1349 1388
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 149/250,40x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:30:58
28/9 18:43:52
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg