KONST / Litografier / Färglitografi 15042006
nr 1504 2006
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Segelbåtar. Signerad, färglitografi, numrerad 94/150. Bildmått: 48x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x71 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:20:03
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr
2.400 kr
6
2.600 kr
21 nov