KONST / Litografier / Färglitografi 14367271
nr 1436 7271
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 160/240. Färglitografi, bildmått: 68x47, yttermått inklusive ram: 82x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:24:15
5/12 19:12:00
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander