ART / Lithographs / Litograph in colors 9715410
nr 971 5410
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Stig Fyring (b. 1934), S/Y Astrid, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, bladets mått: 45x62,
LITOGRAPH IN COLORS, Stig Fyring (f. 1934), S/Y Astrid, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, bladets mått: 45x62
Stig Fyring, Swedish painter, born 1934, dead 2015.
400
SEK 250
Monday July 27 2015
at 20:53:15
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)