![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Lithographs / Serigrafi 5122360
*
nr 512 2360
Serigrafi
Lenght: ()
efter Warhol, stämplad a tergo, Sunday B Morning, 90x90
Estimate:
1500
Sold:
SEK 3300
Auction date:
Monday Mars 3 2008
at 16:00:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
26/2 18:03:15
1
1.000 kr
28/2 14:08:04
2
1.100 kr
1/3 19:09:41
3
2.000 kr
2/3 18:26:13
4
1.800 kr
3/3 14:52:52
5
3.200 kr
3/3 15:22:18
3
2.500 kr
3/3 15:23:11
3
2.800 kr
3/3 15:24:06
3
3.000 kr
3/3 15:26:07
3
Vinnande bud
3/3 15:31:36
3
justering av budtak
3/3 15:36:00
3
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi stämplad a tergo sunday b morning warhol
-
1013 SILKSCREEN
Victor Vasarely (1906-1997), Hungary. Signerad 26/..//
Auction ends
tomorrow
1 juli at 19:15
*
Serigrafi
nr 512 2360
Serigrafi
Lenght: ()
efter Warhol, stämplad a tergo, Sunday B Morning, 90x90
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 3300 |
Auction date: |
Monday Mars 3 2008 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
26/2 18:03:15 | 1 | 1.000 kr |
28/2 14:08:04 | 2 | 1.100 kr |
1/3 19:09:41 | 3 | 2.000 kr |
2/3 18:26:13 | 4 | 1.800 kr |
3/3 14:52:52 | 5 | 3.200 kr |
3/3 15:22:18 | 3 | 2.500 kr |
3/3 15:23:11 | 3 | 2.800 kr |
3/3 15:24:06 | 3 | 3.000 kr |
3/3 15:26:07 | 3 | Vinnande bud |
3/3 15:31:36 | 3 | justering av budtak |
3/3 15:36:00 | 3 | justering av budtak |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi stämplad a tergo sunday b morning warhol
-
1013 SILKSCREEN
Victor Vasarely (1906-1997), Hungary. Signerad 26/..//
Auction ends
tomorrow
1 juli at 19:15