KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685027
nr 1568 5027
Oidentifierad konstnär. Signerad, framdukat. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:55:46
100 kr
150 kr
200 kr