ART / Oil paintings / Oil painting 12983170
nr 1298 3170
OIL PAINTING
signed, bod. Oil on canvas, 39x47,
Oidentifierad konstnär. Bod. Signerad. Olja på duk, 39x47 cm
400
SEK 200
Monday December 16 2019
at 19:49:12
100 kr
150 kr