KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17537166

nr 1753 7166

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Pastell, Signerad, daterad 75, kor, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 61x73

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 500 kr (per 05:44:29)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 20:58:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
16/1 22:10:42 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas
ABC-flickor (Lisa Larson)