GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10717028
nr 1071 7028
PORCELAIN
6 pieces, Blåvitt kompaniporslin, wear, nagg.
6 delar, Blåvitt kompaniporslin
Condition: slitage, nagg
1000
SEK 1100
Monday November 28 2016
at 18:31:18
1.000 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)