KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13416167
nr 1341 6167
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör. Olja på pannå, 34x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:22:51
100 kr
150 kr