KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099226
nr 1209 9226
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Tvätterskor. Signerad. Olja på duk, 67x33
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 19:24:01
100 kr
150 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg