KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7041127
nr 704 1127
Signerad E O Lovell, Flodlandskap med människor, 1800-tal, 42x66
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
onsdag 27 juli 2011
kl 12:27:29