KONST / Litografier / Färglitografi 9162065
*
nr 916 2065
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , KG (Karl Gustaf) Nilson (f. 1942), 'Parttitur lll', 101/170, bladets mått: 63x85
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 oktober 2014
kl 20:38:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 17:57:33
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Karl Gustaf KG Nilson
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl gustaf litografi litografier litografiskt blad nilson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6390 Färglitografi
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:10
*
Karl Gustaf KG Nilson
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson
nr 916 2065
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , KG (Karl Gustaf) Nilson (f. 1942), 'Parttitur lll', 101/170, bladets mått: 63x85
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 oktober 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/10 17:57:33 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Karl Gustaf KG Nilson
Karl Gustaf KG Nilson, svensk mÃ¥lare född 1942.Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl gustaf litografi litografier litografiskt blad nilson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6390 Färglitografi
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:10