KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565205
nr 1556 5205
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, pojke med vallhund. Olja på duk, 42x31 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:46:59
21/8 19:40:22