KONST / Litografier / Färglitografi 9201791
nr 920 1791
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Karl Höglund (f. 1940), midsommardans, HC-upplaga, signerad, 55x77
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:56:40
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund