MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 15952026
nr 1595 2026
Karmstol
1950-tal, Galon
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:12:25
100 kr
150 kr
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal