KONST / Litografier / Färglitografi 16152003
nr 1615 2003
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Röda vinbär. Signerad, numrerad 223/265, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 50x76,5, yttermått inklusive ram: 67x92
Utrop:
8.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:40:02
6.000 kr
6.800 kr
6.800 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
8.000 kr
7.400 kr
7.600 kr (Budbetjänt)
8.200 kr
8.000 kr
8.200 kr (Budbetjänt)
9.000 kr
9.000 kr
8.800 kr
9.000 kr (Budbetjänt)
9.400 kr
9.600 kr (Budbetjänt)
9.800 kr
22 apr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz