FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9018112
nr 901 8112
CHAIRS
one pair, 19th century, wear.
1 par, 1800-tal
Condition: slitage
600
SEK 450
Monday June 30 2014
at 18:45:36
350 kr
200 kr
400 kr